Hakkımızda

Ünlü Oto Yedek Parça Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi, ticari hayatına1985 yılında Ankara’da başlamıştır. 31 yıldır Tofaş yedek parça ve Fiat yedek parça sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde 124 Serçe, Doğan, Kartal, Şahin, Tempra, Tipo, Uno, Palio, Siena, Albea, Marea, Brava, Bravo, Linea, Grande Punto, Stilo, Panda, İdea, Strada, Doblo, Scudo, Ducata, Fiorino, Alfa Romeo araçlarının bütün orijinal yedek parça, yan sanayi yedek parça ve aksesuarlarının satışını yapmaktadır.

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız şu anda Ankara daki Kazım Karabekir ve İvedik Organize Sanayi Bölgesinde şubeleriyle hizmet vermektedir.

2012 yılında internet satışlarına www.unluparca.com.tr adresinden başlayan Ünlü Oto sektöründe bu alanda da en iyi fiyat ve en iyi ürün hizmeti veren firma olmuştur. E-Ticaret sektöründe kendi alanında lider konumda olan Ünlü Oto, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bu alanda da kendisini sürekli geliştirmekte ve otomotiv yedek parça satış sektörüne öncülük yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen ÜNLÜ OTO, yaptığı satışlarda ürün garantisi ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Sakin ÜNLÜ

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır